Dovolte mi pozvat Vás do našeho showroomu v Praze na Chodově, kde vystavujeme k prohlédnutí rozmanité masivní dveře různých stylů, kvalitní kování italských značek zajišťující našim dveřím styl, funkčnost a ergonomii a také velice vkusný designový koupelnový nábytek od tradičního výrobce s historií.

Pro naše zákazníky dodáváme rovněž z dubového či bukového masivu různých úprav podlahové krytiny, stěnové obložení, pokojové dělící stěny a radiátorové pokrytí, kterým si náročnější klienti sladí svůj domácí interiér do harmonického celku. V našem showroomu se můžete na vlastní kůži s výrobky detailně seznámit a pocítit rozdíl mezi obyčejnými produkty a produkty z masivu.

blank
blank

Naší doménou je Masiv, kvalita jeho zpracování a design. Pečlivě vysušený dokonale spojovaný masiv ošetřený nejkvalitnějšími laky udolá jakýkoliv jiný materiál svou životností a také vzhledem. Díky moderním italským a německým lakům je povrchová úprava našich dveří odolná vůči poškrábání, skvrnám a také vlivům působení světla.

Dřevěné dveře navíc efektivně tlumí hluk a působí jako tepelný izolant. Postarají se o Váš klid a pohodlí, což oceníte zejména v ložnicích, pracovnách a dětských pokojích. Náš výrobce je největším producentem dveří z kavkazského dubu a poskytuje 5letou záruku na zboží.

blank

Vdechnou každé místnosti osobitého ducha a hřejivost dřeva má navíc pozitivní uklidňující účinek a znamenitě dodá každému příbytku domácí atmosféru.

Naše produkty Vás překvapí.

V naší nabídce najdete dveře, které můžete bez problému zasadit do těch nejluxusnějších moderních interiérů, nejvytříbenějších barokních, renesančních a jiných dobových stylů, ale rovněž venkovských domů, trendových loftů a také modely jednoduché, které budou doplňovat a zkrášlovat jakoukoliv místnost.

blank
blank

Společně s našimi výrobci se snažíme být na trhu o krok napřed širokou nabídkou stylů, nadstandardním dílenským zpracováním na německých výrobních zařízeních či osazováním značkovými italskými doplňky.

NAŠE PŘEDNOSTI:

  • Zdraví nezávadný materiál, vhodný pro alergiky

  • Vysoká odolnost a trvanlivost

  • Jedinečný vzhled a exkluzivní design

  • Přijatelné ceny

  • Záruční doba 5 let