FONTE

Tato kolekce je určena pro ty, kteří ocení volný prostor, jednoduchost a funkčnost. Kolekce Fonte je navržena speciálně pro milovníky takových oblastí v interiéru, jako je Modern, Country, Loft.

Interiérové ​​dveře kolekce Fonte jsou vyrobeny výhradně ze dřeva zvláštního výběru: vyznačují se přítomností uzlů na výrobku, díky nimž je jedinečný
do vašeho interiéru.
Uzel je přírodní dekorace, správně vytvořená, vnáší originalitu do produktů z řady cenných plemen.

Dalším zdokonalením při výrobě produktu je heterogenita a další viditelné vady materiálu, které se používají jako způsob zdůraznění přirozenosti dřeva.

Kolekce Fonte je ideální pro takové modely dveří, jako Country and Chalet v našich nových úpravách – Mocha a kanadský ořech.

KATALOG FONTE

CALORE NATURALE

Tato kolekce podlahových krytin, jejichž možnosti povrchové úpravy jsou zcela totožné s těmi, které se používají pro lakování dveří a dalších produktů WOOD CONCEPT.
Různé barvy a textury materiálu umožnily vytvořit na podlaze ty nejkrásnější dřevěné obrazy.

Taková rozmanitost vám umožní navrhnout jakýkoli interiér v jednobarevném nebo kombinovaném řešení bez dlouhého hledání a výběru barev.

Kolekce Calore naturale učiní váš domov pohodlným a atraktivním.

KATALOG CALORE NATURALE

ARTE

Kolekce Arte je určena pro moderní lidi, kteří preferují jedinečné věci v interiéru.

Představivost našich zákazníků pomůže vytvořit lepší a zajímavější dveře.

Díky frézování a pokládce jsou dveře originální a jedinečné a v interiéru budou vypadat vhodné a harmonické.

KATALOG ARTE

COLORI NATURE

Barva v interiéru vytváří jeho náladu! Kolekce Colori Nature je určena pro kreativní a nepřetržité lidi, kteří preferují mimořádná řešení ve svém interiéru, protože výběr barvy při vytváření interiéru je nejlepším způsobem, jak vyjádřit svou osobnost.

Unikátní TL technologie je transparentní povrch. Tato technologie vám umožňuje vidět veškerou půvab, přirozenost a jedinečnou strukturu tohoto materiálu na křídlech dveří z masivního dubu.

Vytvořte odvážné, originální a neobvyklé konstrukční řešení s novou kolekcí Creda Colori Nature!

KATALOG Colori Nature

LUSSO

Interiérové ​​dveře z kolekce Lusso, kombinující jedinečný design a vysoce kvalitní provedení do nejmenších detailů, nepochybně dodají vašemu interiéru propracovanost.

Kromě estetických charakteristik potvrzují dveřní panely Roksana, Afrodita a Laura svou hodnotu se zvýšenou pevností, pohodlím a praktičností v provozu, přírodními a ekologickými materiály.

KATALOG Lusso

ARMONIA

Móda se mění, ale klasika je navždy!

Kolekce Creda Armonia byla vytvořena pro lidi, kteří nepodléhají rozmaru módy, ale milují sofistikovanost a stručnost v interiéru. Klasický styl se vyznačuje pastelovými barvami, které interiéru dodávají jedinečné kouzlo.

Dveře lze bezpečně nazvat exkluzivním ručně vyráběným výrobkem. Patina vám umožní efektivně zvýraznit přírodní vzor přírodního dřeva a vytvořit tak neobvykle útulnou atmosféru harmonie a krásy.

KATALOG Armonia